Antalya Havalimanı Demre Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 6275 5 kez görüntülendi.
 • Fiyat / Ücret : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Demre, Türkiye


Antalya havalimanı iç ve dış hatlar terminalinden Demre merkezde nasıl gidilir? Otelime yazlığıma villama en kolay nasıl gidebilirim sorusunun yanıtır TURİTAŞ yolcu taşıma firması.

Hem tarihî dokusu hem de coğrafî yapısıyla turizm açısından özel bir durumda olan ilçede Noel Baba Kilisesi, Myra Antik Kenti ve Tiyatrosu, Andreake Antik Kenti, Kaya Mezarları ve Simena Antik Kenti görülmesi gereken yerlerdir. Kekova adaları ve Batık Kent’in tertemiz denizi ve sahiliyle de turizmde cazip bir konumdadır.

Antalya Havaalanı Demre Transfer

Firma hem toplu hemde özel servisler ile en ekonomik fiyata en yeni araçlar ile hızlı ve konforlu ulaşım servisi veriyor.

Antalya’daki turistik ilçelerden biri olan Demre, köklü bir tarihe sahiptir. Akdeniz kıyısında yer alan bu nadide yer, doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi güzellikleri de sunmaktadır. Antalya’nın Muğla tarafında yer alan Demre, Akdeniz’e kıyısı olmasından dolayı yaz aylarında artış gösteren nüfusuyla güzel bir tatil hayali kuran kişiler için ideal yerler içinde bulunmaktadır.

Yayın tarihi: Haziran 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Demre Taksi Durakları Telefon NoBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Demre Taksi Durakları Telefon No
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar / Kampanyalar

 • Antalya Havalimanı Çıralı Arası Ulaşım Transfer Hizmetleri

  Antalya Havalimanı Çıralı Arası Ulaşım Transfer Hizmetleri

  En Hızlı Nasıl Gidilir (Çıralı) İlan / kayıt numarası : # 6268 4kez görüntülendi. Haziran 20, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havalimanı Çıralı merkez oteller arası ulaşım transfer hizmetleri veren firmamız, toplu paylaşımlı shuttle minibüsler, otobüsler ve özel transfer servisi olarak 2 şekilde hizmet veriyor. Göynük Kanyonu Doğa severlerin hayran kaldığı göynük ka...