Demre Antalya Havaalanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 6277 6 kez görüntülendi.
 • Fiyat / Ücret : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Demre, Türkiye


Demre Antalya Havaalanı arası en ucuz nasıl gidilir sorusu uçaklar yurtdışından ve yurtiçi havalimanlarından gelen yolcuların en çok merak ettikleri konudur. Antalya TURİTAŞ turizm taşımacılık firması havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden paylaşımlı shuttle hizmetleri sunuyor.

Likya döneminden pek çok eseri bünyesinde barındıran bu yer, farklı büyüklüklerdeki kiliselere, anıt ve tiyatrolara ev sahipliği yapmaktadır.

İlk defa 1904 yılında Eynihal adıyla köy statüsüne kavuşan Demre; 6 Haziran 1968 yılında dört köyün birleşimiyle Belediyelik, 4 Temmuz 1987 de İlçe olmuştur. Kale ismi yerine Demre ismini alması da 2005 senesinde gerçekleşmiştir.

İsterseniz size özel binek araç yada van minibüs kiralayabilirsiniz. Araçlar her sefer öncesi ve sonrası dezenfekte ediliyor.

Demre Coğrafyası

Antalya Körfezi’nin batı kısmında Teke Yarımadası’nınsa güneyinde bulunan bir ilçe olan Demre’nin batı tarafında Kaş İlçesi, doğu kısmında Finike İlçesi ve güneyindeyse Akdeniz yer almaktadır. Üç tarafını denizlerin çevirmiş olduğu ilçenin arazisi Demre Çayı tarafından taşınan verimli alüvyon toprakları sayesinde meydana gelmiştir. Akdeniz iklimine ait karakteristik özelliklerin hâkim olduğu ilçede yazları sıcak ve kurak, kışlarıysa ılık ve yağışlıdır.

Yayın tarihi: Haziran 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Demre Taksi Durakları Telefon NoBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Demre Taksi Durakları Telefon No
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar / Kampanyalar

 • Çolaklı Antalya Havalimanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

  Çolaklı Antalya Havalimanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

  En Kısa Nasıl Gidilir Çolaklı(Manavgat) İlan / kayıt numarası : # 6269 7kez görüntülendi. Haziran 20, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Çolaklı otellerinden merkezden Antalya Havalimanına en ucuz nasıl gidilir sorusunun yanıtı TURITAS turizm firmasının toplu taşıma ve shuttle minibüs araçlarıdır. Çolaklı Antalya Havaalanı’ndan 57 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 18 km. mesafededir. Çola...