Çıralı Antalya Havaalanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 6267 3 kez görüntülendi.
 • Fiyat / Ücret : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Çıralı, Türkiye


Çıralı Antalya Havaalanı arası en ucuz nasıl gidilir sorusu uçaklar yurtdışından ve yurtiçi havalimanlarından gelen yolcuların en çok merak ettikleri konudur. Antalya TURİTAŞ turizm taşımacılık firması havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminalinden paylaşımlı shuttle hizmetleri sunuyor.

İlçe turizm açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Antik kentler ve mağaralar ilçenin dikkat çekmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Tüm bunların yanı sıra tipik bir Akdeniz iklimine sahip olması ve berrak denizi de turizm açısından önemlidir. Son dönemlerde böyleye yapılan yatırımlar, bölgenin her geçen gün gelişmesine olanak sağlamaktadır.

1 dereceden turizm alanı olan ilçe Phaselis ve Olımpos gibi antik şehirlere de ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgelere hem karadan hemde denizden ulaşmak mümkündür. İlçe modern bir kentleşme özelliği göstermektedir. Turizme önemli katkıları bulunan Beldibi mağarası ise Antalya’nın 27 km güneybatısında yer almaktadır.

İsterseniz size özel binek araç yada van minibüs kiralayabilirsiniz. Araçlar her sefer öncesi ve sonrası dezenfekte ediliyor.

Yayın tarihi: Haziran 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Çıralı Taksi Durakları Telefon NoBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Çıralı Taksi Durakları Telefon No
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar / Kampanyalar

 • Demre Antalya Havalimanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

  Demre Antalya Havalimanı Arası En Ucuz Nasıl Gidilir?

  Nasıl Gidebilirim (Demre) İlan / kayıt numarası : # 6274 3kez görüntülendi. Haziran 20, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Demre otellerinden merkezden Antalya Havalimanına en ucuz nasıl gidilir sorusunun yanıtı TURITAS turizm firmasının toplu taşıma ve shuttle minibüs araçlarıdır. Demre (Myra), kuruluşu ve tarihi bakımından Likya’nın en önemli şehirlerinden birisi olup ...