İstanbul Taksici Eylemleri Protestoları Gösterileri Yorumlar

  • İlan / İçerik Numarası : # 6265 5 kez görüntülendi.
  • Fiyat / Ücret : İlanı verenle iletişime geç
    • Şehir / Yer : İstanbul, Türkiye

İstanbul Taksici Eylemleri Protestoları Gösterileri Yorumlar. Yeni Havalimanı ve İlçelerde Taksi Durakları Açız Diye Eylem Yaptı.

hedefini şaşırmış açıklamadır.

belediyenin asli görevlerinden birisi; vatandaşların ulaşımlarını sorunsuz şekilde yapmalarını sağlamaktır. taksiler, minibüsler de bu kümeye dahildir. plaka sahiplerinin derdi ise aç kalmak değil, pazar fiyatı 2 milyon lirayı geçmiş ve zaman zaman kara para aklamak için bile kullanılan plakalarının değerinin düşecek olmasıdır. plaka değeri düştükçe illegal ticarette kullanamayacaklar, yevmiye adı altında şöförlerden fahiş paralar alamayacaklar.

bakın bu nokta çok önemli; taksi terörünün bir numaralı sorumluları plaka sahipleridir. sigortasız şekilde, fahiş yevmiye usülü çalışan insanlar taksiciliği meslek olarak görmüyor. bu büyük çoğunluk için gündelik bir iş. insanlar ile diyalog kurmayı bilmeyen, tacizci, kazıkçı bu şoförlerin sayısının artmasının tek nedeni de işte bu kan emici plaka sahipleridir. belli standartları olan, kalite ve performans ölçüm sistemine sahip, giyim kuşam yönetmeliği olan ve sosyal hak kazanımlarıyla bir meslek olmadığı sürece, o araçların direksiyonlarında eşkiya tipli insanları görmeye devam edeceğiz.

ayrıca kooperatif başkanına bir hatırlatma; aç geziyorsan bunun sebebi belediye değildir. nasıl ki ulaşımı belediye yönetiyorsa, bu şikayetini ekonomiyi yönetenlere ileteceksin. tabi yerse.

Yayın tarihi: Haziran 19, 2020 Yayınlayan / Yazan : Son Dakika Haberler Oku İzle

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Son Dakika Haberler Oku İzle
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.