Taksi durakları taksiciler ulaşım yolcu taşıma hizmetleri sektörü ve bağlı yan sektörler için ücretsiz hizmet servis ilanları alım satım kiralama duyuru iş eleman ilanı yayınlama evinize işyerinize yakın durak taksici numarası sorgulama bulma sitesi. Sitede adı geçen ticari markalar bilgi amaçlıdır ve mülkiyeti sahiplerine aittir.

Antalya Taksi Haberleri Taksiciler Fiyatlar Ücretler Ne Kadar

 • İlan / İçerik Numarası : # 5167 9 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya Taksi Haberleri Taksiciler Fiyatlar Ücretler Ne Kadar

Antalya'ya tatile gelen turistlerin de pazarlık yaptığını söyleyen Alkan, "Yakın mesafelerde pazarlık yok ama biraz uzak mesafeye gidildiğinde yolcular pazarlık yapıyor. Taksimetre açılmadığı zaman ise vergi dairesi ceza yazıyor. Biz kanun gereği taksimetreyi açmak zorundayız. Ama yolcuyu taksimetre ile taşıyamıyoruz. Örneğin Belek, Side, Alanya'ya, Manavgat'a taksimetreyi açarak yolcu götüremiyoruz. Bu yıl Euro ve Dolar kurları artınca turistler de ödemelerini Türk Lirası ile yapmaya başladı" dedi.

ANTALYA'DAKİ TAKSİ SAYISI

Antalya'daki taksi sayısının nüfusa oranla fazla olduğunu da kaydeden Başkan Alkan, "1993 yılında Antalya'daki taksi plakalarına tahdit getirildiğinde 5 bin 578 taksi vardı. O dönemde taksicilikle geçinemeyen birçok esnaf işi bıraktı. Bazı plaka sahipleri de yükümlülüklerini yerine getirmedikleri için haklarını kaybetti. Bu nedenlerle 5 bin 578 olan plaka sayısı 3 bin 750'ye düştü. Nüfusa göre Türkiye'de en fazla taksi Antalya'da" dedi.

ANTALYA HAVALİMANI'NDA 246 TAKSİ

Mehmet Ali Alkan, Antalya Havalimanı'nda da 246 taksinin hizmet verdiğini, bu sayının kış ayları için fazla olduğunu savundu.

Salı Grubu üyelerinden İrfan Demirok ise Antalya'ya yılda 13 milyonu yabancı olmak üzere 20 milyona yakın turistin geldiğini, ülkenin imajı açısından ulaşım sektörünün çok önemli olduğunu vurguladı.

Yayın tarihi: Kasım 10, 2018 Yayınlayan / Yazan / İlan Sahibi : Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt

Bu sayfaya 5 yıldız üzerinden oy vererek değerlendirebilirsiniz
Değerlendirme sonuçları 0 kullanıcı tarafından oy verildi
Firmalar Şirketler Rehberi Kayıt
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Tavas Kayak Merkezi Taksi Ulaşım Ücretleri Fiyatları Taksiler

  Tavas Kayak Merkezi Taksi Ulaşım Ücretleri Fiyatları Taksiler

  Ticari Taksi Haberleri Tavas (Denizli) İçerik / İlan No : # 3636 35kez okundu. Şubat 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Tavas kayak merkezi taksi ulaşım otogar havaalanı otobüs terminali şehir merkezi şehiriçi havalimanı taksimetre ücretleri ne kadar tutar fiyat hesaplama taksiciler durakları telefon numarası tel iletişim bilgileri. Tavas kayak merkezi kış mevsiminde ...

 • Obagöl Taksi Taksici Durağı Durakları Taksiciler Telefon

  Obagöl Taksi Taksici Durağı Durakları Taksiciler Telefon

  Ticari Taksi Haberleri Obagöl (Alanya) İçerik / İlan No : # 3102 82kez okundu. Ekim 6, 2016 23.00 TRY

  Obagöl Alanya taksi taksici durağı durakları taksiciler isimleri telefon iletişim taksimetre km kilometre ücreti fiyatı hesaplama yorumlar tavsiye şikayet görüşler Türkiye'nin ve Obagöl Alanya çevresinin lider taksici esnafı portalında taksiler hakkı...

 • Belek Taksicileri Rent A Car Firmalarına Karşı Eylemi Kazandı

  Belek Taksicileri Rent A Car Firmalarına Karşı Eylemi Kazandı

  Ticari Taksi Haberleri (Belek) İçerik / İlan No : # 2973 34kez okundu. Ekim 1, 2016 3.00 TRY

  Belek taksicileri taksi durakları şöförleri durak başkanları otellerde korsan taksicilik yolcu taşıma yapan rent a car oto kiralama şirketlerine firmalarına karşı eylemlerini kazandı Kadriye ve Belekli taksicilerin 3 gün süren eylemlerinden sonra kaz...