Alanya TAKSİMANYA Yolcu Taşıma Transfer Firması Taksi Servisi

 • İlan / İçerik Numarası : # 6205 4 kez görüntülendi.
 • Fiyat / Ücret : İlanı verenle iletişime geç
  • Şehir / Yer : Alanya, Türkiye


Alanya taksimanya yolcu taşıma transfer firması taksi ulaşım hizmetleri servisi. Alanya taksi durakları telefon numarası iletişim bilgileri yorumlar tavsiyeler öneriler.

Alanya Kalesi 6km uzunlukta surlar tarafından çevrilmiş, 10 hektarlık bir yarımada üzerinde bulunan Alanya Kalesi; Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır.
İlk kuruluş tarihinin ve kimler tarafından kurulduğu kesin olarak bilinmeyen Alanya’dan, ilk olarak M.Ö IV. yüzyılda coğrafyacı Scylax, Korakesion (Coracesium) olarak söz eder. Strabon; Korakesion’u Kilikya’ya batıdan girildiği zaman, ilk görünen şehir olarak tanımlar ve zaptedilmesi güç çok dik bir kaya üzerinde kurulmuş olduğunu belirtir.

Alanya genelinde en ucuz taşımacılık hizmeti sunan, şöförlü araç kiralayan bir firmamı arıyorsunuz? TAKSİMANYA ile havalimanına, tren garlarına, tatil köylerine, yat limanlarına vs istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Alanya çevresinde TAKSİMANYA firmasının tur gezi düzenlediği gezilecek görülecek yerler mekanlar;

Plajlar: Akdeniz'in en canlı turizm merkezlerinden Alanya, hemen kent merkezinde bulunan ve kilometrelerce uzanan kumsallara sahip. 2 km uzunluğa sahip Mavi Bayraklı Kleopatra Plajı, dünyaca ünlü ve yine mavi bayrağa sahip Damlataş Plajı, incecik kumsala sakip Alanya Doğu Plajı, sakinliği ile size huzur verecek Ulaş Plajı, Alanya'da görmenizi önerdiğimiz plajların başında geliyor.

Yaylalar: Eğer Alanya'nın yakıcı sıcağından biraz uzaklaşmak ve yemyeşil bir doğaya karışmak isterseniz Alanya yaylarını gezebilirsiniz. Dereköy Yaylası, Gökbel Yaylası ve Gevedet Yaylası Alanya'nın en ünlü yaylaları.

Alanya merkezde en ucuz şöförlü araç kiralama, kiralık ekonomik sınıf oto, ucuz ulaşım taksi hizmetleri için TAKSİMANYA firmasını tercih edebilirsiniz.

Yayın tarihi: Nisan 30, 2020 Yayınlayan / Yazan : En Ucuz Uygun Hesaplu UlaşımBu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
En Ucuz Uygun Hesaplu Ulaşım
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar / Kampanyalar

 • Antalya Havalimanı Faselis taksimetre ne kadar tutar fiyat

  Antalya Havalimanı Faselis taksimetre ne kadar tutar fiyat

  Taksici Faselis(Kemer) İlan / kayıt numarası : # 6022 30kez görüntülendi. Temmuz 24, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya Havalimanı Faselis taksi ne kadar tutar taksimetre fiyatları ücretleri kaç tl yazar en ucuz ulaşım gece gündüz tarifesi. Faselis merkezden Antalya havalimanına en ucuz hızlı kolay nasıl gidilir hakkında bilgiler, Kemer Faselis Antalya havaala...

 • Bodrum Havalimanı Boğaziçi taksimetre ne kadar tutar fiyat

  Bodrum Havalimanı Boğaziçi taksimetre ne kadar tutar fiyat

  Taksici Boğaziçi Bodrum(Bodrum) İlan / kayıt numarası : # 5866 38kez görüntülendi. Mayıs 8, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Bodrum Havalimanı Boğaziçi taksi ne kadar tutar taksimetre fiyatları ücretleri kaç tl yazar en ucuz ulaşım gece gündüz tarifesi. Boğaziçi merkezden Bodrum havalimanına en ucuz hızlı kolay nasıl gidilir hakkında bilgiler, havaalanı paylaşımlı özel dol...

 • Akçakoca taksi şöförü iş ilanları şofor arayanlar duraklar

  Akçakoca taksi şöförü iş ilanları şofor arayanlar duraklar

  Taksici (Akçakoca) İlan / kayıt numarası : # 5661 39kez görüntülendi. Mayıs 1, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Akçakoca taksi şöförü iş ilanları şofor arayan duraklar firmalar şirketler ilanı şöförlük işi arıyorum aranıyor maaşları ücretleri part time full time iş ticari araç taksici yorumlar tavsiye şikayet. Akçakoca şöför esnafının en çok iş bulduğu sektörl...